Skip navigation

 
Currently Being Moderated

TV-speaker actief door communicatiefout audiosysteem

Topic started on Jan 26, 2012 11:18 AM , last reply on Mar 16, 2012 9:18 AM

in TV & Home Cinema > Bravia
1 posts since
Jan 26, 2012

Ik heb een Sony Bravia KDL-46HX820 met daarop via een HDMI kabel aangesloten een Sony BDVIZ1000 Homecinemasysteem.

Werkte een paar dagen goed maar nu krijg ik steeds de melding "TV-speaker actief door communicatefout audiosysteem".

Heb alle instellingen herhaaldelijk gecontroleerd en ook een andere HDMIkabel geprobeerd maar het probleem blijft bij het opstarten van de TV.

Ik moet dan steeds via sync de speaker overschakelen van TV-speakers naar audiosystemm.

Waar kan het aan liggen?


  • 2 posts since
    Feb 5, 2012
    Written on Feb 5, 2012 3:46 PM

    GerritJan,

     

    Ik heb exact dezelfde fout maar dan met een Harman Kardon BDS-270 sound systeem. Let wel op je moet wel een goede HDMI kabel hebben die ARC ondersteund (effe google erbij en je weet het).

     

    Persoonlijk denk ik dat dit een fout is in de Sony software/firmware. Ikzelf heb een KDL-55HX820 met de juiste kabel en gebruik HDMI poort 1 (ondersteund ARC , audio return control) op de sony en de HDMI-ARC output van mijn Harman Kardon.

     

    Dus ik ben benieuwd wie ons kan helpen met dit probleem???


    • Reply
  • 4 posts since
    Feb 11, 2012
    Written on Feb 15, 2012 7:09 PM

    Bump! Zit met het zelfde probleem.


    • Reply
  • 4 posts since
    Feb 11, 2012
    Written on Feb 15, 2012 8:52 PM

    Ik heb het probleem denk ik opgelost, het is volgens mij niet de bedoeling om je hdmi van je tv aan te sluiten op de HDMI-monitoruitgang van je Harman & Kardon, maar op een van de andere 3 hdmi - ingangen. De HDMI-monitoruitgang gebruik je namelijk om het beeld van de dvd/blue ray naar de tv te sturen. Je hebt dus volgens mij 2 hdmi kabels nodig.

     

    Correct me if i'm wrong!


    • Reply
  • 4 posts since
    Mar 15, 2012
    Written on Mar 16, 2012 9:18 AM

    ik ervaar dit lastige probleem ook met een steamer via hdmi, kabel er uit TV aan, speakerbar werkt, steamer dan aansluiten op hdmi werkt. TV uit/aan (met aangesloten hdmi kabel steamen) fout melding en speakerbar werkt niet, tot dat ik de hdmi kabel van de steamer los maak.

     

    is er nog steeds geen rede maar Juist een oplossing voor de probleem!


    • Reply

Share